Çobanlar Termal Kaplıca Tesisleri

Çobanlar Termal Kaplıca Tesisleri, Afyonkarahisar, Çobanlar, Gezilecek Yerler Çobanlar Termal Kaplıca Tesisleri, Afyonkarahisar, Çobanlar, Gezilecek Yerler

Adres:Çobanlar Termal Kaplıca Tesisleri , Çobanlar , Afyonkarahisar

Kaplıca Tesisleri 1800 m2 oturma alanı üzerinde yalaşık 5000 m2 kapalı alana sahiptir. Kaplıca tesisi Bayanlar ve Erkekler bölümü olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Her bölümde ayrı ayrı olmak üzere bir bölüm içerisinde zemin katta 123 m2 den oluşan Termal Havuz, Termal Havuz içerisinde 2 adet Jakuzi, 6 adet şelale ve havuz kenarlarında şenzlonklar bulunmaktadır. Türk Hamamı kısmında göbek taşı, 2 adet kese odası banyo için kurnalar, 1 adet Sauna, 1 adet Buhar odası, 1 adet Şoklama ve 1 adet Macera duşu,  Havuz girişi bölümünde mini kantin yer almaktadır.

1.kat ise tedavi amaçlı bölümlerden oluşmakta yine her bölümde ayrı ayrı olmak üzere doktor odaları, hemşire odaları, masaj odaları ve Fitness salonu bulunmaktadır.

2.kat ise 2 adet kantin ve açık terasdan oluşmaktadır.

Tesisin  projesi Turizm Bakanlığı onaylı olup bütün bölümleri Turizm Bakanlığı standartlarına uygun olarak planlanmıştır.

Tesisde iklimlendirme sistemi mevcuttur. Termal Havuz bölümünde buharlaşma oluşmamaktadır.(kynk:http://www.cobanlar.bel.tr/haber1.htm)

 

Afyonkarahisar Çobanlar Gezilecek Yerler

Şehrini Seç