Emirdağ Kültür Ve Sanat Merkezi

Emirdağ Kültür Ve Sanat Merkezi, Afyonkarahisar, Emirdağ, Sosyal Alanlar Emirdağ Kültür Ve Sanat Merkezi, Afyonkarahisar, Emirdağ, Sosyal Alanlar

Adres:Emirdağ/Afyonkarahisar

Geçtiğimiz aylarda ilçemiz belediyesi tarafından ihalesi yapılarak, tadilat ve bakımdan geçirilen ilçemizin eski Kültür Merkezi Çarşamba günü yani iki gün önce yeniden hizmete açıldı. 
İsmi Emirdağ Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi olarak değiştirilen eski Kültür Merkezinin açılışı dün saat 19.00'de gerçekleşti.
Açılışa, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban,  Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, Afyonkarahisar AK Parti İl Başkanı Mehmet Zeybek, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin, İl Genel Meclisi Üyeleri Belediye Meclisi Üyelerinin bir kısmı ve halk katıldı.
Açılışta ilçemiz Belediye Başkanı Cengiz Pala ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban birer konuşma yaptılar. Konuşmalardan önce ise ilçemiz Aziziye İlköğretim Okulu folklör ekibinin gösterileri izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Açılışta bir konuşma yapan Belediye Başkanı Cengiz Pala : "Başkan seçildiğim andan itibaren Emirdağmızın gelişmesi ve modern hal alması için elimden gelen çabayı gösteriyorum göstereceğim, İlçemizin en önemli eksiklerinden bir tanesi olan Tiyatro Salonunun ve Kültür Merkezi için nasip bu zamana imiş. Çok kısa bir zaman içinde çalışmalarımızı tamamlayarak virane olan eski sinema salonunu modern bir hale getirdik ve halkımızın hizmetine sunduk. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımıza devam edeceğiz, açılışımıza katılan tüm misafirlere şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Afyonkarahisar Emirdağ Sosyal Alanlar

Şehrini Seç