Kuşadası Marina

Kuşadası Marina, Aydın, Kuşadası, Sosyal Alanlar Kuşadası Marina, Aydın, Kuşadası, Sosyal Alanlar

Adres : Türkmen Mah. Atatürk Blv. (Setur Kuşadası Marina), Merkez   Kuşadası - Aydın
Tel : 0 256 618 14 60

 

 

Dünyanın en ünlü operatörlerinin kruvaziyer güzergahlarında bulunan bir alışveriş ve turizm merkezi. Eşsiz doğal güzellikler, otantik el sanatları, çok zengin ve hareketli bir dünya.Setur Marinaları kalite standartları ile hem marina yaşantısında hem de teknik destekte kusursuz servis.Ege’nin bu büyük marinasının içinde büyük bir dinginlik ve huzur bulurken, biraz ötede, Kuşadası’nda hızlı ve eğlenceli bir tatil yaşayabilirsiniz..

Marina ve çevresinin balık tutmaya elverişli olmasının yanısıra özellikle kış a Setur Kuşadası Marina’nın özel yüzme havuzu ve tenis kortları konuklarının hizmetine ayrılmıştır. ylarında balık tutma turları düzenlenir.

45 ton boat mover – tekne taşıyıcı ve 162 m yeni yüzer iskele 2011 yılında hizmete girmiştir. Devam etmekte olan modernizasyon yatırımı tamamlandığında Kuşadası Marina 5 altın çapalı bir marinaya dönüşecektir. Ayrıca, Kuşadası Marina yatçılarının yurtdışı giriş / yurtdışı çıkış işlemleri gibi  zorunlu yapması gereken pasaport kontrolü yapabileceği önemli  marinalardandır. Kuşadası’nın iklimi yazları sıcak ve nemsiz kışları ılık olması ve beldede 12 ay yaşam canlılığı yatçıların sürekli konaklama merkezi haline gelmiştir.

Marina içinde yeme - içme mekanları , eğlence mekanları ve bir çok ünlü markanın alış veriş mekanları bulunmaktadır.

 

Şehrini Seç