Adadoğan Spor

Kuşadasında yeni kurulan ADA DOĞAN Gençlik ve Spor Kulübümüzde amacımız gençleri sanata ve spora kazandırmak.

Kuşadasında yeni kurulan ADA DOĞAN Gençlik ve Spor Kulübümüzde amacımız gençleri sanata ve spora kazandırmak. Sporcularımıza branşlarında eğitim dönemlerinin sonunda eğitim sertifikası veya başarı belgeleri verılecektir.

İletişim Bilgileri

Adadoğan Spor Şehir AYDIN

Adadoğan Spor İlçe KUŞADASI

Adadoğan Spor Telefon 0 536 923 88 81

Adadoğan Spor Fax Numarası

Adadoğan Spor GSM Telefon 0 536 923 88 81

 

Adadoğan Spor Eposta Mail Adresi adadoganspor@gmail.com

Adadoğan Spor Adresi Türkmen mahallesi, Turgut Özal bulvarı, ADA MODERN sitesi C/2, Kuşadası/AYDIN (Çevre yolunda, eski Tatlıses otel karşısı, Migros arkası)

İşletme Hakkında

Ada Doğan Gençlik ve Spor Kulübü 19.07.2011 tarihinde Aydın ilinin Kuşadası ilçesinde kurulmuştur. Bu tarihten yaklaşık bir ay önce başkanımız Doğan Topçu ve mevcut bazı yönetim kurulu üyesinin arasında yapılan sohbet sırasından kulüp kurma fikri doğmuştur. Kulübün amacı Kuşadası gençlerine kötü alışkanlıklardan uzak durmak ve spor yapma imkanı sağlamak olacaktır. Spor yapan kişi ile yapmayanın arasındaki farkın nekadar belirgin olduğunu göstermek olacaktır aynı zamanda. Spora giden bir gencin derslerinden geri kalıyor gibi düşünceleri silmek olacaktır, çünkü sporla uğraşan birinin kafası ve vücudu daha dinç olur ve daha sağlıklı düşünür diye hemfikir kalır yönetim kurulu üyelerimiz. Spor branşı olarak bale,ritmik jimnastik,taekwondo,boks,kick boks,muay thai ve masa tenisi açılmıştır. Kulübün renkleri ise kırmızı-mavi-beyaz olarak belirlenmiştir. Kırmızı ve beyaz Milli bayrağımızın renklerinden esinlenmiştir,mavi ise Kuşadası'nın denizi ve gökyüzünden esinlenerek eklenmiştir. Logomuzda bulunan Doğan kuşunun ise hızın ve çevikliğin simgesi olarak kullanılmıştır.

İşletme Resimleri

İşletme Konumu

İşletme Haber Etkinlik Kampanya

Şehrini Seç