Çivril Elma Tarım Ve Kültür Festivali

Çivril Elma Tarım Ve Kültür Festivali, Denizli, Çivril, Sosyal Alanlar Çivril Elma Tarım Ve Kültür Festivali, Denizli, Çivril, Sosyal Alanlar

Adres:Çivril/Denizli

16 Eylül’de gerçekleştirilecek olan Çivril Elma Festivalinde çeşitli yarışmalar düzenlenecek. Yarışmalara katılan herkese ve dereceye girenlere çeşitli ödüller verilen elma güzeli, en iyi elma üreticisi ve elmalı pasta yarışmaları için kayıtlar Çivril belediyesinde alınmaya başladı.

Çivril Belediye Başkanı Hakkı Aslan “Festivalimizin renkli bölümü olan yarışmalar için Çivril Belediyesi çalışmalara başladı. Her yıl geleneksel olarak yapılan Elma Güzeli, Elmalı Pasta ve en iyi Elma Üreticisi yarışmaları festivalimizi renklendiren bir etkinlik olarak gerçekleşmektedir.
Bu yıl katılımı arttırmak için bu yarışmalara katılacak her katılımcıya katılım ödülü yanı sıra, ilk üç dereceye giren yarışmacılara da altın hediye edilecektir. Festivalimizin Pazar günkü programı içerisinde yer alan yarışmalara katılım kayıtları Çivril Belediyesi’ne yaptırılacaktır” dedi.


Yarışma kayıtları 12 Eylül Çarşamba günü tamamlanacaktır. Yarışmacılar 16 Eylül 2012 Pazar günü saat 17.00’de festival alanında  hazır bulunacaklardır. Yarışma Koşulları aşağıda belirtilmiştir:
EN İYİ ELMA ÜRETİCİSİ: Son başvuru tarihi, 12 Eylül Çarşamba. Yarışmaya katılacak üreticiler, Belediye Başkanlığı Festival Komitesine 1 kasa elma bırakacak. Bu elmalar festival konuklarına armağan edilecektir.
ELMALI PASTA YARIŞMASI: Yarışmacılar en az 3 küçük porselen tabağa konacak miktarda elmalı pasta getirecektir. Pastalarını protokole sunacaklardır.
ELMA GÜZELİ YARIŞMASI: Yarışmaya 16 yaşını dolduranlar katılabilir.
 

.

Denizli Çivril Sosyal Alanlar

Şehrini Seç