Karaburun Kapalı Spor Salonu

Karaburun Kapalı Spor Salonu, İzmir, Karaburun, Sosyal Alanlar Karaburun Kapalı Spor Salonu, İzmir, Karaburun, Sosyal Alanlar

Adres:Karaburun/İzmir

Karaburun Kapalı Spor Salonu bu yıl içerisinde tamamlanmış bir spor kompleksi. Bodrum Caddesi ve plajının üst kısımında bulunan bu spor kompleksinin başlıca bence en güzel özelliği çok güzel bir manzaraya sahip olması! Müthiş bir manzara karşı spor yapmak ya da spor yaptıktan sonra güzel ve temiz hava ile karşı karşıya kalmanın zevki çok güzel.

Karaburun Kapalı Spor Salonunda basketbol ve voleybol sahası bulunuyor aynı zamanda her türlü jimlastik, gym ve doğu sporları yapmak için dans stüdyoları bulunuyor. Salonda her gün yoga, spining, jimlastik, aerobik dersleri veriliyor. Okul dönemlerinde ise Karaburun'da bulunan orta dereceli okulların çalışmaları oluyor. Daha son halini almadığı için inşaat ve önündeki yol yapımı halen devam ediyor. Umarım en kısa sürede tamamlanır. Bu arada spor kompleksinin hemen arkasında bir çim halı saha bulunuyor. Bu bölge çok yakın bir sürede güzel bir spor kompleksi haline gelecek.(kyn:http://www.yelp.com.tr/biz/karaburun-kapal%C4%B1-spor-salonu-karaburun).

İzmir Karaburun Sosyal Alanlar

Şehrini Seç