Tire Kültür Derneği

Tire Kültür Derneği, İzmir, Tire, Sosyal Alanlar Tire Kültür Derneği, İzmir, Tire, Sosyal Alanlar

Adres:Tire/İzmir

Tire Kültür Sanat Çevre ve Turizm Derneği yürekleri Tire için çarpan gönül insanlarının bir araya gelerek; düşünen, üreten ve uygulayan bir müessese oluşturma fikrinden doğmuştur.
Tire Kültür Sanat Çevre ve Turizm Derneği, Tire’nin kültür ve sanattaki markası olmak için gayret sarfedecektir. Tire için düşünülmeyeni düşünmeye, yapılmayanı yapmaya önem verirken aynı zamanda Tire’nin mevcut tüm değerlerini ortak hedefler dorultusunda buluşturmaya çalışacaktır.
Tire Kültür Sanat Çevre ve Turizm Derneği, unutulanın hatırlandığı, hatırlananın kazanıldığı, kazanılanın bölüşüldüğü bir Tire için emek vermeye hazır olanların evi ve ocağı olacaktır.
Tire Kültür Sanat Çevre ve Turizm Derneği, eğitim çalışmalarından sanat organizasyonlarına, kültürel faaliyetlerden turizm ve çevre projelerine kadar pek çok alanda Tire’nin maziden atiye uzanan muhteşem öyküsünü bazen kahramanı bazen de heyecan duyan kalbi olacaktır.

Sevgili Tireliler, Tire Kültür Sanat Çevre ve Turizm Derneği Tire için gönüllülük esasından vazgeçmeksizin profesyonel işler üretmek için kuruldu. Ve bu çizgisinden asla vazgeçmeyecektir!…(kyn:http://www.tirekultur.com/?page_id=4).

Tire Kültür Derneği, İzmir, Tire, Sosyal Alanlar

Burcu A.

SehirAlem İçerik Yöneticisi - Gezgin / ( İZMİR TİRE )

İzmir Tire Sosyal Alanlar

Şehrini Seç