Torbalı Aquapolis Yüzme Havuzu

Torbalı Aquapolis Yüzme Havuzu, İzmir, Torbalı, Sosyal Alanlar Torbalı Aquapolis Yüzme Havuzu, İzmir, Torbalı, Sosyal Alanlar

Adres:Torbalı/İzmir

İzmir Torbalı belediyesince 2008 yılından bu yana hizmet veren Aquapolis yüzme havuzu, Torbalı Özbey yolu üzerinde yer almakta. Geniş bir alana kurunu tesis, aquaparktan başka olimpik standartlarda yüzme havuzuna da sahip.


Temizlik ve hijyen kurallarına dikkat edilen tesiste çocuk havuzu ile fıskıyeli havuz da bulunuyor. Havaların ısınması ile Mayıs-Eylül döneminde açık olan ve onbinlerce kişiyi ağırlayan Torbalı aquaparkta çift kaydıraklı geniş bir eğlence havuzu mevcut. 6-12 yaş grubu çocuklar için yüzme kurslarının düzenlendiği Torbalı yüzme havuzundan uygun ücretlerle istifade edebilirsiniz. Cankurtaran servisi yanında revir, bar ve restoran da yüzme severlerin hizmetinde.

1000 kişilik çok amaçlı salonun yer aldığı akuapark tesisleri düğün, nişan, sünnet merasimi gibi her türlü yemekli yemeksiz toplantılar için de olanaklara sahip.(kyn:http://www.aquaparkim.com/izmir-aqua-park/izmir-torbali-aquapolis-yuzme-havuzu-ve-aquapark-iletisim.html).

Şehrini Seç