Demirci Ticaret Ve Kültür Merkezi

Demirci Ticaret Ve Kültür Merkezi, Manisa, Demirci, Sosyal Alanlar Demirci Ticaret Ve Kültür Merkezi, Manisa, Demirci, Sosyal Alanlar

Adres:Demirci/Manisa

Demirci Belediyesince kendi öz kaynakları ile yaptırılan Ticaret ve Kültür Merkezinin inşaatının tamamlanmasının ardından gündeme bu tesisin nasıl işletileceği konusu yerleşti.

     Demirci Ticaret ve Kültür Merkezinin esnaflarımıza göstermek ve buradan yer kiralayan esnaflarımızın da görüşlerini almak üzere Belediye Başkanı İhsan Temel 2 Mayıs 2013 Perşembe günü meclis üyeleri ile birlikte esnafıda Ticaret ve Kültür Merkezine davet etti.
  
     Esanafların görüş ve önerilerini de belediye encümen toplantısında değerlendireceklerini söyleyen Temel “ burası Ticaretin ve Kültürün kalbi olabilmesi için, çok iyi planlama yapmamız gerekiyor. Tesisi bir şekilde yapabilirsiniz. Fakat bu tesise her daim canlı tutabilmekte önemlidir. Demircideki çok katlı binaların akıbeti hepmizin malumu. Bu merkezi Demirci’ye kazandırmak tan büyük memnuniyet duyduk. İnşallah amacına uygun bir şekilde değerlendirilerek, bu tesis süreklilik kazanır” dedi.
 

      Başkan İhsan Temel ve beraberindeki heyet esnafları ilgili bölümleri ve düğün salonu, konferans salonu, sergi salonu, sinemaları da vatandaşları da gezdirerek tanıtımını yaptı.(kyn:http://www.demirci-bld.gov.tr/haber-detay.aspx?id=2669).

Manisa Demirci Sosyal Alanlar

Şehrini Seç