Büyükşehirin Kula personeline iletişim eğitimi

Manisa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı Kula Belediyesi ve Kula Koordinasyon İşleri Şube Müdürlüğü’nde memur personele ‘Personel motivasyonu , Ekip çalışması , İletişim ve Halkla İlişkiler Eğitimi’ konularında eğitim verdi .
Manisa Büyükşehir Belediyesi , personeline eğitim vererek vatandaşlara en iyi hizmetin ulaşmasını sağlıyor . Bu kapsamda İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı tarafından Kula Belediyesi ve Kula Koordinasyon İşleri Şube Müdürlüğü’nde memur personele eğitim verildi . Eğitime Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun , Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Muzaffer Şaşmaz da katıldı .
Personel motivasyonu , Ekip çalışması , İletişim ve Halkla İlişkiler Eğitimi konularında bilgilerin aktarıldığı eğitimde takribi 200 personel mekan aldı . Eğitim de konuşan Muzaffer Şaşmaz , “Eğitimlerimiz ilçelerimizde kesif olarak devam etmektedir . Sizlere Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün selamlarını iletiyorum . Belediye personeli olarak halkımızın hizmetindeyiz . Hizmetlerimizi hem kemiyet hem de vasıf açısından yükseltmek için personelimizi motive etmek , belediye personelinin vatandaşla muhabere kurarken dikkat etmesi gereken hususlar konusunda onlara rehberlik etmek istiyoruz . İyi bilinmelidir ki , bizler vatandaşın mutluluğu ve hayatını kolaylaştırmak için varız . 2016 yılı eğitim çalışmalarının hamle yaptığı verimli bir yıl olarak değerlendiriyoruz . Bu yıl 4 bin 200 personele eğitim verdik . Eğitimin ilçelere yaygınlaştırılması faaliyetleri kapsamında 9 ilçeye ulaştık . İlçelerimizin talepleri giderek yoğunlaşıyor . Personelimizi müspet yönde motive etmek için bütün talepleri değerlendirmeye çalışıyoruz . 2017 yılında bütün ilçelerimize ulaşmış olacağız .” dedi .
29.12.2016 14:45:12

Şehrini Seç