Kaymakam Güven TEOG birincisini ödüllendirdi

Kula Kaymakamı Osman Güven , Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında (TEOG) 120 sorunun tamamını doğru cevaplayan öğrenciyi ödüllendirdi .
Geçtiğimiz günlerde açıklanan müttefik imtihan sonuçlarına göre 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak Türkiye birincileri arasında mekan alan Kula 4 Eylül Ahmet Sabahat Özmen Ortaokulu öğrencisi İsmail Kömürcü , Kula Kaymakamı Osman Güven tarafından ödüllendirildi .
4 Eylül Ahmet Sabahat Özmen Ortaokuluna gelerek Kula’daki kamu okulları arasında Türkiye birincisi öğrenci İsmail Kömürcü’ye hediyesini veren Kaymakam Osman Güven , öğrencinin başarılarının devamını diledi .
Kaymakam Güven , Kula’daki kamu okulları arasında 120 soruyu doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olan öğrenci ile gurur duyduklarını dile getirerek , Geçtiğimiz günlerde açıklanan TEOG sınav sonuçlarına göre Kula’daki devlet okulları arasında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak Kula birincisi olan öğrencimiz İsmail Kömürcü , aynı zamanda Türkiye birincisi olma şerefini de kazanmıştır . Öğrencimizin bu başarısı ile gurur duyuyoruz . Her öğrencimizin bu başarıyı yakalamasının da imkansız olamayacağını ifade etmek istiyorum . Düzenli ve özverili bir şekilde çalışmanın sonucunu bu başarıyla alabilirsiniz . Öğrencimizi , ailesini , öğretmenlerini ve okul idaresini bu başarıdan ötürü kutluyorum . Öğrencimizin bu başarısının diğer sınavlarda da devam etmesini temenni ediyorum .” ifadelerini kullandı .
Kaymakam Osman Güven’in ziyaretine Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Çarpan , İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ethem Dağlı da eşlik etti
12.01.2017 10:34:56

Şehrini Seç