Öğrencilerden askerlere mektup

Kula 4 Eylül Ahmet Sabahat Özmen Ortaokulu öğrencileri , Hakkari Yüksekova Kısıklı Jandarma Karakolundaki askerlere moral vermek için mektup gönderdi .
Kula 4 Eylül Ahmet Sabahat Özmen Ortaokulu öğrencileri , Hakkari’de vatani görevini yapan askerlere moral vermek amacıyla mektup gönderdi . 6-A sınıfının 23 öğrencisi , Türkçe öğretmeni Emel Çelik ile birlikte yazdıkları mektupları Hakkari Yüksekova Kısıklı Jandarma Karakolundaki askerlere gönderdi . 6-A Sınıfı öğrencisi Damla Aksoy , “Güney Doğu Anadolu bölgesinde vazife yapan ve operasyonlara katılan asker ağabeylerimize bir nebzede olsun moral vermek için mektup yazdık . Asker ağabeylerimiz yanlarında olduklarımızı unutmasınlar . Onlar ülkemizin bekçisi ve bizlerin gururudurlar dedi . Son günlerde ülkede yaşanan terör olaylarından öğrencilerin çok etkilendiklerini ve moral amaçlı askerler için mektup yazdıklarını ifade eden , Türkçe Öğretmeni Emel Çelik , “Duyarlı öğrencilerimizin vatanı canı pahasına koruyan bu kutsal görevi yapan , ölümsüz şehitlerimiz için gösterdiği bu anlamlı davranış beni çok mutlu etti” diye konuştu .
Öğrencilerini yalnız bırakmayan Kula 4 Eylül Ahmet Sabahat Özmen Ortaokulu Okul Müdürü Mehmet Saracaloğlu ise , “Vatanımızı kanları ve canları pahasına koruyan bu uğurda gazi ve şehit olan kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımızı yalnız bırakmayan sevgili öğrencilerimizi kutluyor anlamlı davranışlarından dolayı tebrik ediyorum” dedi .
6/A sınıfı öğrencileri yazdıkları mektupları Hakkari Yüksekova Kısıklı Jandarma Karakoluna adresine gönderdi
13.01.2017 10:23:33

Şehrini Seç