Kaymakamlar fikir alışverişinde bulundu

Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç , Kula Kaymakamı Osman Güven’i makamında ziyaret etti . Ziyarette her iki ilçedeki çalışmalar hakkında düşünce alışverişinde bulunuldu .
Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç , Kula ilçesine yeni tayin edilen Kaymakam Osman Güven’e ’Hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi . Ziyarette Kula hakkında marifet veren Kula Kaymakamı Osman Güven ziyaretten dolayı memnuniyetini anlatım etti . Bizler devletin birer bireyleri olarak ilçelerimizin gelişimi için fikir alışverişlerinde bulunuruz diyen Kaymakam Güven , Bu doğrultuda meslektaşlarımızla zaman zaman bir araya geliyoruz . Komşu ilçemiz olan Sarıgöl Kaymakamı ve meslektaşım Sayın Çetin Kılınç’ın ilçemize gelerek şahsımı ziyaret etmesi bizi onure etti . Kendilerine nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi .
Yapılan ziyaretin her iki ilçe açısından da verimli geçtiğini belirten Sarıgöl Kaymakamı Çetin Kılınç da ilçelerde yapılan çalışmalar için düşünce alışverişinde bulunduklarını dile getirerek , meslektaş dayanışmasının önemine dikkat çekti .
16.01.2017 11:19:45

Şehrini Seç