Gaziler göreve hazır

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kula Şubesi üyeleri Kaymakam Osman Güven’i makamında ziyaret etti . Ziyarette konuşan Dernek Başkanı Mehmet Çürük vazife verildiği takdirde hizmete her zaman hazır olduklarını söyledi .
Gazilerin Kaymakam Güven’e hayırlı olsun temennisiyle başlayan sohbetin ardından Şube Başkanı Mehmet Çürük yaptığı konuşmada , İlçemize hoş geldiniz , yeni göreviniz hayırlı olsun , her zaman devlet büyüklerimizin ve devletimizin yanındayız . Son zamanlarda ülkemizde meydana gelen olaylardan dolayı çok üzgünüz , devletimiz görev verdiği takdirde her zaman görev yapmaya hazırız dedi .
Ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduğunu belirten Kaymakam Güven , Birlikte çalışmaktan , sohbet etmekten en çok keyif aldığım kişi ya da grup gazilerin ve şehit yakınlarının grubudur . Siz görevinizi hakkıyla yaptınız . Görev verilirse sizler de , bütün milletimiz üzerin düşen görevi yapacaktır , buna olan inancım tamdır . Bu vesileyle bir kez daha ebediyete intikal eden şehit ve gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum . Onların ve sizlerin sayesinde ülkemizde rahatça yaşıyoruz . Varlığınız bize güç veriyor dedi .
19.01.2017 10:32:30

Şehrini Seç