Kula’da güvenli öğrenci taşımacılığı toplantısı

Manisa’nın Kula ilçesinde Kula İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü , İlçe Jandarma ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri okullarda öğrenci servis şoförlüğü yapan sürücülere yönelik sunum yaptı .
Manisa’nın Kula ilçesinde öğrenci servis şoförlerine yönelik , emniyetli taşımacılık toplantısı düzenlendi . Kula 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programa Kula Kaymakamı Osman Güven , Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Çarpan , Kula İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sabahattin Öner , Kula İlçe Trafik Büro Amirliği görevlileri , Jandarma trafik bürosunda memur personel , Kula Şoförler ve Otomobilciler Odası 2 . Başkanı Ahmet Gürkan , birleşke başkanları ve şoförler katıldı . Toplantıda konuşan Kula İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sabahatin Öner , taşımalı eğitimde vazife yapan sürücülerin de eğitimin bir parçası olduğu belirtilerek , sürücülerin görevlerini en iyi şekilde yerine getirmelerini istendi . Öner’in konuşmasının ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri tarafından servis şoförlerine bilgilendirme ve İçişlereri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu yeni tamim ile alakadar bilgiler verildi .
Toplantının sonunda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Çarpan , Geleceğimiz olan çocuklarımız sizlere emanet . Trafik kurallarına mutlaka uyun . Araç durmadan kapıları açmayın . Öğrenciler sizleri örnek alıyor . Araç kullanırken çok daha dikkatli olmalısınız dedi .
15.02.2017 10:57:18

Şehrini Seç