Kula AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

AK Parti Kula İlçe Teşkilatı Şubat ayı Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı .
Parti binasında gerçekleştirilen toplantıya , AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli , AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık , Kadın Kolları Başkanı Hatice Deveci , Gençlik Kolları Başkanı Kamil Aytan , meclis üyeleri , idare heyeti üyeleri ve partililer katıldı . Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık , 16 Nisan tarihinde yapılacak olan Anayasa referandumuyla alakadar açıklamalarda bulundu . Kula’da Evet adına tanıtımlar yapacaklarını ve bugünden itibaren çalışmalarını başlattıklarını kaydeden Palabıyık , “16 Nisan 2017´de halkımıza gideceğiz , halkımızın oyları ile Cumhurbaşkanlığı sistemine geçiş yapacağız . Yapılacak referandum seçimlerine katılımın çok olması hem de ’evet’ oylarının rekor kırmasını arzu ediyoruz . Halk oylamasının sonucunda halk kazanacaktır . 16 Nisan’da yapılacak olan halk oylaması sonucunda sandıktan güçlü Türkiye çıkacaktır dedi .
16 Nisan’daki referandum için ön hazırlıklarını tamamladıklarını kaydeden Mersinli , Şimdiden hayırlısı olsun . Kula halkımız bu mübarek dava için hazır . FETÖ ile mücadelemiz de devamlı devam edecek . Toplumda ağırbaşlı anlamda sıkıntılar ve itirazlar olduğunu görüyoruz ama inanın savcılarımız , hâkimlerimiz , güvenlik mensuplarımız çok ağırbaşlı çalışıyor ve bu işi titizlikle belirliyor . Tespit ediyorlar . Hala daha devletin temizlenmesi gereken ağırbaşlı organları mevcut . Bu sadece bir terör örgütü değil , özdeş zamanda haber alma yapan bir casusluk örgütü . Nerelere dek sızdığının bulunması daha zaman alacak . Bununla alakadar en ufak bir aymazlık ve dalalet bizi boşluğa ve çok tehlikeli durumlara düşürür”dedi

Mersinli’ye doğum günü sürprizi
Toplantıda , bugün 41 yaşına basan AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli’ye sürpriz doğum günü pastası kesildi . Partililer ile birlikte pastayı kesen Mersinli , bu hususi gününü unutmayan bütün partililere teşekkür etti .
15.02.2017 18:36:26

Şehrini Seç