Kula’da 170 öğrenciye eşofman yardımı

Kula’da 170 öğrenciye dağıtılacak olan eşofmanlar Salihli Ticaret Borsası Yönetim Başkanı Yetiş Aksoy ve idare heyeti üyeleri tarafından Kula Kaymakamı Osman Güven’e teslim edildi .
Salihli Ticaret Borsası , Kula’da 170 öğrenciye eşofman yardımında bulundu . Salihli Ticaret Borsası Yönetim Başkanı Yetiş Aksoy ve Yönetim Üyesi Hasan Hüseyin Leblebici ve Meclis Üyesi İbrahim Karcıoğlu ile birlikte 170 öğrenciye dağıtılacak eşofmanlar Kula Kaymakamı Osman Güven’e teslim edildi . Salihli Ticaret Borsası olarak eğitime büyük ehemmiyet verdiklerini belirten Aksoy , “Salihli Ticaret Borsası olarak eğitime büyük ehemmiyet veriyoruz . Bu kapsamda bir çok okulda yüzlerce öğrenciye giysi başta olmak üzere kırtasiye yardımında bulunmuştuk . Son olarak Kula’da 170 öğrenciye eşofman yardımında bulunma kararı aldık . Borsa olarak eğitime verdiğimiz burs imkanlarımız ölçüsünde devamlı devam edecektir” dedi .
Kula Kaymakamı Osman Güven ise , Başkan Aksoy ve yönetimine teşekkür ederek . Bu tür yardımların sivil toplum kuruluşları tarafından yapılması sevindirici ve hoş bir hadise dedi .
Başkan Aksoy ve yönetimi daha sonra Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Çarpan’ı ziyaret etti .
16.02.2017 13:32:16

Şehrini Seç