Kaymakam Güven’den El-Bab gazisine ziyaret

Kula Kaymakamı ve özdeş zamanda Selendi Kaymakam Vekili Osman Güven , Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında El Bab bölgesinde yaralanan Gazi Astsubay Hüseyin Örümcü’yü evinde ziyaret etti .
Kaymakam Osman Güven’in ziyaretine , Kula Askerlik Şube Başkanı Yüzbaşı Melih Oğuz , Kula İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hikmet Aybars Hayta , Selendi İlçe Jandarma Komutan Vekili Başçavuş Kadir Ateş , İlçe Sosyal Yardımlaşa ve Dayanışma Vakfı Müdürü Çağlar Yılmaz eşlik etti . Yenice Mahallesinde ikamet eden Örümcü ailesini ziyaret eden Kaymakam Osman Güven , yaralı astsubay Hüseyin Örümcü ve ailesine başsağlığı diledi . El Bab’da yaralanmasının ardından geçirdiği tedavi süreci sonrası evine getirilen Astsubay Hüseyin Örümcü , ziyarette El Bab bölgesinde yaşanan olayı anlattı . Birlik ve beraberlik temennisinde bulunan Kaymakam Güven , Devlet ve millet olarak her zaman şehit ve gazilerimizle beraberiz . Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettikçe , istikbalimiz bugünlerimizden çok daha aydınlık ve çok daha parlak olacaktır . İnşallah bu ülkenin mutluluğu , huzuru , güveni , istikrarı , istikbali ve istiklali için gece gündüz demeden hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz . Bugün bu vatan toprakları üzerinde rahat yaşayabiliyor ve uyuyabiliyorsak bu genç kardeşlerimizin sayesindedir . Bu yüzden hem askerlerimizi hem de çok büyük bir kahraman evlat yetiştiren ailelerini tebrik ediyorum . Onlara çok şey borçluyuz . Şehitlerimiz , gazilerimiz her zaman bu milletin dualarındadır . İnşallah gazimiz tez zamanda sağlığına kavuşacaktır . Ben bu vesile ile tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet , ailelerine sabır ve başsağlığı , yaralı kardeşlerimize ise acil şifalar diliyorum” dedi .
Çatışmada yaralanarak gazi olan Astsubay Hüseyin Örümcü ve ailesi ise kendilerini yalnız bırakmayan Kaymakam Güven’in ziyaretinden duydukları memnuniyetlerini dile getirerek , beraberindekilere teşekkür etti
17.02.2017 18:44:14

Şehrini Seç