Saruhanlı Oyun Parkı

Saruhanlı Oyun Parkı, Manisa, Saruhanlı, Parklar Saruhanlı Oyun Parkı, Manisa, Saruhanlı, Parklar

Adres:Saruhanlı/Manisa

Manisa'nın Saruhanlı ilçesine bağlı 187 nüfuslu Aydınlar köyünün çocukları, ilk kez tanıştıkları oyun parkında doyasıya eğlenmenin mutluluğunu yaşadı.

Saruhanlı ilçe merkezine 30 kilometre mesafede bulunan ve ilçenin en küçük köyleri arasında yer alan Aydınlar köyüne, İl Özel İdaresi tarafından çocuk oyun parkı verildi. Köylü çocuklar, köydeki İlkokulun bahçesine kurulan ve ilk kez tanıştıkları kaydırak, tahterevalli ve salıncaklarda gün boyu oynayıp eğlendi.

Aydınlar köyünü ziyaret eden Manisa İl Genel Meclisi üyesi Mehmet Salatacı da, çocukların mutluluğuna ortak oldu. Salatacı, burada yaptığı açıklamada geçtiğimiz aylarda ziyaret ettiği Aydınlar köyünde çocukların kendisinden oyun parkı istediğini dile getirdi. Onların bu isteğini geri çevirmediğini ifade eden Salatacı, "Meclis Başkanımız Hayrullah Solmaz ile görüştüm. Çocuklarımızın talebini ilettim. O da bizi kırmadı. Aydınlar köyüne çocuk oyun parkı gönderdik. Çocuklarımız güle güle oynasın" dedi(kyn:http://www.haberler.com/koylu-cocuklar-ilk-kez-oyun-parki-ile-tanisti-4477701-haberi/).

Manisa Saruhanlı Parklar

Şehrini Seç