Saruhanlı Kapalı Spor Salonu

Saruhanlı Kapalı Spor Salonu, Manisa, Saruhanlı, Sosyal Alanlar Saruhanlı Kapalı Spor Salonu, Manisa, Saruhanlı, Sosyal Alanlar

Adres:Saruhanlı/Manisa

Ajansımızın, Sosyal Altyapı Mali Destek Programı kapsamında desteklediği Saruhanlı Belediyesi tarafından yürütülen “Saruhanlı Kapalı Spor Salonu” projesi tamamlanmıştır.

18.09.2014 Perşembe günü düzenlenen açılış törenine, AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Saruhanlı Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Serhat Karakuş, Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, Ajansımız Manisa Yatırım Destek Ofisi Koordinatör V. Hakan Oltan, diğer protokol üyeleri ve vatandaşlar katılmıştır.

1.047.600,00 TL bütçeli projenin 449.944,20 TL’lik kısmı Ajansımızdan hibe olarak verilmiştir. Tesiste,  basketbol ve futbol sahası, yürüyüş ve koşu yolları, antrenman sahası, satranç alanı, fitness aletleri, oturma ve dinlenme alanları yer almaktadır.200 seyirci kapasiteli ve 12 farklı spor dalının uygulanabileceği Spor Salonu’yla ilçedeki gençlerin takım çalışması, rekabet, liderlik ve disiplin ruhunu kazanması ile zararlı alışkanlıklardan uzak durmaları sağlanmış olacaktır.(kyn:http://zafer.org.tr/ajans-haberleri/4141-saruhanl-kapal-spor-salonu-acld.html).

Manisa Saruhanlı Sosyal Alanlar

Şehrini Seç