Bodrum Bitez

Bodrum Bitez, Muğla, Bodrum, Parklar Bodrum Bitez, Muğla, Bodrum, Parklar

Bodrum'un en temiz ve en güzel bölgelerinden biri. Bitez'in bir diğer adı ise Ağaçlı. Bodrum'a çok yakın olmasına rağmen turizm tesisleri yeni yeni yükseliyor. Turizme çok özenle hazırlanılmış Bitez'de , sokaklarda yürürken, tabelaları durakları gördüğünüzde bu özeni farketmemeniz imkansız. 

Bodrum'dan kara yolu ile 8 km lik bir mesafede olan Bitez' e ister aracınızla isterseniz de Bodrum merkezden sürekli kalkan dolmuşlarla 10 dakikada ulaabilirsiniz. Yürümeyi sevenler için Bodrum'dan Bitez'e müthiş bir yürüyüş yolu var. Aracıyla gidenler için otopark sorunu olmayan bir bölge.

Uzun ve tertemiz bir kumsalı olan Bitez plajının özellikle batı tarafında deniz çok daha güzel. Deniz birden derinleşmiyor. O yüzden çocuklar için de güvenli. 

Bodrum'da sörf yapmak için ideal bir koy. İngilizlerin yıllar önce keşfettiği koyda sörf okulları var. 

Sahilden içerilere doğru girdiğinizde mandalin bahçelerini görürsünüz. 

Bitez, özellikle çocuklu aileler için çok iyi bir seçim olabilir. Oteller, restaurantlar ve cafeler ile sahil arasında yol yok. Yol tesislerin arkasında. Çocuklar yemeğini yiyip güvenle koşa koşa sahile gidebilir. Çocuklar Bitez'de özgürlüklerinin tadını çıkartabilir. 

Adres:Bodrum'dan 8km / Bodrum Muğla

Şehrini Seç