Bodrum Çocuk ve Oyun Parkları

Bodrum Çocuk ve Oyun Parkları, Muğla, Bodrum, Parklar Bodrum Çocuk ve Oyun Parkları, Muğla, Bodrum, Parklar

Adres 48400 Bodrum/Muğla

Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Güreceli çocukların rahatça oynayabilecekleri bir park yaptı. Park yapımı olarak belirlenen yer düzeltildikten sonra salıncak, kaydırak ve tahterevalli yerleştirildi ve zemine ince kum serilerek park Güreceli çocukların hizmetine sunuldu

Kızılağaç’taki çocuk parkı Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmayla yenilendi. Parkta yer alan eski oyuncaklar söküldü. Zemin temizlenerek yeni ve modern oyuncaklar monte edildi. Çocukların oynarken sert zeminde düşüp yaralanmalarını önlemek için de zemine ince kum serildi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un daha önce Sazköy’e yaptığı ziyaret esnasında Muhtarı Erdal Yabacı tarafından dile getirilen çocuk parkı Bodrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından kısa sürede yapılarak çocukların hizmetine sunulmuştu. Parka şimdi de spor aletleri monte edildi. Böylece çocuklar parkta oynarken aileleri de bu spor aletlerinden faydalanabilecekler.

Cumhuriyet Mahallesi Severcan Caddesi’ndeki Melisa Sitesi önündeki oyun parkı olarak belirlenen bölümün çevresine duvar örüldü. Daha sonra panel çit ve örgü telle çevrildi. Oyun gurupları monte edildikten sonra zemin kauçukla kaplanarak çocukların güvenli bir şekilde oynayacakları oyun parkı tamamlandı.

odrum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Gümbet dolgu alanı ile Kumbahçe Mahallesi Liman Yolu’ndaki eski spor aletleri sökülerek yenileri monte idildi.(kyn:http://bodrumgazete.com/3718/bahar-gelmeden-parklar-yenileniyor.html).

Şehrini Seç