Bodrum Marina

Bodrum Marina, Muğla, Bodrum, Sosyal Alanlar Bodrum Marina, Muğla, Bodrum, Sosyal Alanlar

Marina sadece yat misafirlerine değil Bodrumlular içinde bir zaman geçirme alanıdır. Çok sayıda birbirinden lezzetli yeme – içme mekanları, eğlence mekanları, sosyal tesisleri ve seçkin markaları bir araya getiren mağaza alanı ile Bodrum'un gözde sosyal merkezlerinden biri olmuştur.

Bodrum Marina, Akdeniz'in en prestijli ve en iyi on marinasından biridir. Yıllardır full doluluk oranına sahip büyük bir marinadır. Marinanın kusursuz altyapısı ve şehiriçi konumu onu diğerlerine nazaran ön plana çıkartır. En küçüğünden süper lüx dev yatlara kadar her boyut ve özellikte yatlara ev sahipliği yapabilen marinanın karada 50, deniz bölümünde ise 425 tekne kapasitesi bulunmaktadır. Ayrıca teknelere tam teşekküllü teknik servis ve internet hizmeti verilebilme imkanı, misafirlerine fitness salonundan güvenlik hizmetlerine kadar birçok hizmeti sunabilmektedir. Misafirlerinin çoğu Avrupa Birliği ülkelerinden oluşuyor.

Doğan Holding tarafından kurulan Milta Bodrum Marina , kurulmasından sadece 10 yıl sonra , merkezi İngiltere'de olan British Marine Federation içindeki Yat Limanları Birliği - The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından 5 Altın Çıpa Ödülü'ne layık görüldü. Marinalar için uluslararası kalite standartlarını belirleyen TYHA 'nın en üst derecesi olan bu ödülün yanında marinanın mavi bayrak ödülü de bulunuyor.

TYHA Değerlendirme Raporuna göre, verilen hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesi, teknik donanım, çevre düzeni ve temizliğe önem, personel kalitesi ve fiyat ölçeği gibi konularda belirlenen tüm kıstaslara sahip olan Milta Bodrum Marina"nın, içinde barındırdığı gönüllü denizde can kurtarma ekibi ile, sezon toplamında misafir ettiği ortalama 3500 tekne trafiğini yönetebilen özel bilgisayar yazılımı, yüksek donanımlı kontrol kulesi ve her yıl 10'un üzerinde yarış düzenleyen yelken kulübü ile TYHA'nın standartlarının bile üzerinde olan bir marinadır Bodrum Marina.

Adres: Neyzen Tevfik Cad. 48400 BODRUM / MUĞLA
Tel:+90 (252) 316 18 60

Şehrini Seç