5

Adres Yalıkavak, Muğla, Bodrum, Yeni İnşaat Projesi

Adres Yalıkavak / MUĞLA - BODRUM

Bodrum’un en güzel beldesi Yalıkavak’ta, Gökçebel koyunda size yaşam boyu mutluluk verecek bir adres inşa ediyoruz.

İnşaat Projesi Detaylar

Bodrum’un en güzel beldesi Yalıkavak’ta, Gökçebel koyunda size yaşam boyu mutluluk verecek bir adres inşa ediyoruz. Adres Yalıkavak’la, House Keeping ve Gece Oda Servisi hizmeti, beş yıldızlı bir otelde bulunan konforu, geniş yeşil alanlar içinde mimarisinden malzemesine kadar tavizsiz bir kalite anlayışıyla şekillenmiş villanıza özel havuz seçeneğini hayatınıza taşıyoruz.

Burası çocuk odaklı, aile perspektifli, doğası ve yeşilliğiyle eşsiz, her türlü ihtiyacın kolayca sağlandığı, huzur içinde yaşanabilecek bir adres. Tatil rahatlığı, eğlence, dinlence 12 ay boyunca bakımı ve yaşamı olan Adres Yalıkavak’ta bir arada.

Başarılı iş adamı Mustafa Yılmaz‘ın kurmuş olduğu M2 İnşaat güvencesiyle sizlere sunulan Adres Yalıkavak, sizlere 5 yıldızlı tatil köyü konforunu yaşayabileceğiniz yepyeni bir yaşam alanı sunuyor…

Su oyunları imkânı, her türlü sportif etkinliğe özel sahalar, kortlar, oyun parkları hatta kaydıraklı ayrı havuzlarla donanmış sosyal tesisler. Tüm ailelerin kullanabileceği havuz ve restorandan oyun salonlarına, gençler için sinema odalarından minikler için oyun odalarına kadar her ayrıntının düşünüldüğü çok kapsamlı sosyal tesisler. Misafirlerinizi konforla ağırlayabileceğiniz kaliteli butik otel hizmeti.

Butik otel içinde kafeteryadan restorana, saunadan Türk ve buhar hamamına, aerobikten fitness’a, kuaförden masaja kadar her olanak var. Otomobillerinizi kış-yaz değişken hava koşullarında güvenle koruyabileceğiniz iç yollar, kapalı otopark ve bakıcı odası da sizi bekleyen ayrıcalıklar arasında.

Adres Yalıkavak her yere yakın. Gündüz pırıl pırıl bir koyda lacivert bir deniz, gece ışıl ışıl manzarasıyla Yalıkavak ve marina. Gelin Türkiye’nin en güzel koyunda, yılın 12 ayında, hava, deniz, kara yoluyla yaşam boyu tatil yolculuğuna çıkın. Mutlu bir aile, mutlu çocuklar ve nezih bir çevre ile beş yıldızlı ömür boyu tatil sizi bekliyor.

Adres Yalıkavak Projesi ile ilgileniyorsanız, inşaat şirketi ile görüşmek ve indirim hakkı kazanmak için formu doldurun.

Sizden kesinlikle danışmanlık bedeli istenmez. Sehrinizin yöneticisi tarafından indirim hakkınız oluşturulur ve aracı olmadan direk inşaat şirketi ile temasa geçirilirsiniz. Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Sehrinizin yöneticisi tarafından indirim hakkınız oluşturulur ve aracı, emlakçı, komisyoncu olmadan direkt proje sahibi inşaat şirketi ile temasa geçirilirsiniz.

Sizi direkt inşaat şirketine yönlendirdiğimiz için satışta aracı veya emlakçı komisyonu ödemezsiniz. Komisyon Yok

Sizi direkt inşaat şirketine yönlendirdiğimiz için satışta aracı veya emlakçı komisyonu ödemezsiniz.

Bilgileriniz sadece bu projeyi yapan inşaat şirketine izniniz dahilinde verilir. Bir başka emlakçı veya inşaat şirketine bilgileriniz kesinlikle verilmez. Bilgileriniz Güvende

Bilgileriniz sadece bu projeyi yapan inşaat şirketine izniniz dahilinde verilir. Bir başka emlakçı veya inşaat şirketine bilgileriniz kesinlikle verilmez..

Mesajınız Gönderildi

İnşaat Projesi Resimleri

İnşaat Projesi Konumu

İnşaat Projesi Video

Şehrini Seç