Bodrum - Bitez Bella Vista Evleri / MUĞLA - BODRUM

2004 Aralık - 2006 Mayıs arasında Bodrum Bitez’de inşa edilmiştir. 7 Blokta toplam 37 daireden oluşmaktadır.

İnşaat Projesi Detaylar

...

 

BELLA VİSTA OCAK, 2011

2004 Aralık - 2006 Mayıs arasında Bodrum Bitez’de inşa edilmiştir. 7 Blokta toplam 37 daireden oluşmaktadır. 86M2 ve 100 M2’lik 2+1 daire konseptinde oluşturulan site kameralı güvenliği, merkezi uydu anten sistemi, kumandalı otopark girişleri, fitness salonu, havuzu ve özel peyzaj dokusu ile günümüz modern site anlayışının en güzel örneklerindendir.

 

http://www.sharpinsaat.com.tr/projedetay/bella-vista-ocak-2011

Bodrum - Bitez Bella Vista Evleri Projesi ile ilgileniyorsanız, inşaat şirketi ile görüşmek ve indirim hakkı kazanmak için formu doldurun.

Sizden kesinlikle danışmanlık bedeli istenmez. Sehrinizin yöneticisi tarafından indirim hakkınız oluşturulur ve aracı olmadan direk inşaat şirketi ile temasa geçirilirsiniz. Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Sehrinizin yöneticisi tarafından indirim hakkınız oluşturulur ve aracı, emlakçı, komisyoncu olmadan direkt proje sahibi inşaat şirketi ile temasa geçirilirsiniz.

Sizi direkt inşaat şirketine yönlendirdiğimiz için satışta aracı veya emlakçı komisyonu ödemezsiniz. Komisyon Yok

Sizi direkt inşaat şirketine yönlendirdiğimiz için satışta aracı veya emlakçı komisyonu ödemezsiniz.

Bilgileriniz sadece bu projeyi yapan inşaat şirketine izniniz dahilinde verilir. Bir başka emlakçı veya inşaat şirketine bilgileriniz kesinlikle verilmez. Bilgileriniz Güvende

Bilgileriniz sadece bu projeyi yapan inşaat şirketine izniniz dahilinde verilir. Bir başka emlakçı veya inşaat şirketine bilgileriniz kesinlikle verilmez..

Mesajınız Gönderildi

İnşaat Projesi Resimleri

İnşaat Projesi Konumu

Şehrini Seç