Bodrum - Bitez TULUP İŞ MERKEZİ / MUĞLA - BODRUM

2007 Yılında Bitez Belde merkezinde inşa edilen ve 8 işyerinden oluşan 650 m2lik bina

İnşaat Projesi Detaylar

...

 TULUP İŞ MERKEZİ 

2007 Yılında Bitez Belde merkezinde inşa edilen ve 8 işyerinden oluşan 650 m2lik bina, taş dokusu, ahşap cumbaları, bakır saçakları ile modern mimari çizgisinin harmanlanması ile, içinde konuşlandığı, çarşının bugünkü mimari kimliğinin başlangıçı niteliğindedir. 

http://www.sharpinsaat.com.tr/projedetay/tulup-is-merkezi-subat-2010

Bodrum - Bitez TULUP İŞ MERKEZİ Projesi ile ilgileniyorsanız, inşaat şirketi ile görüşmek ve indirim hakkı kazanmak için formu doldurun.

Sizden kesinlikle danışmanlık bedeli istenmez. Sehrinizin yöneticisi tarafından indirim hakkınız oluşturulur ve aracı olmadan direk inşaat şirketi ile temasa geçirilirsiniz. Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Sehrinizin yöneticisi tarafından indirim hakkınız oluşturulur ve aracı, emlakçı, komisyoncu olmadan direkt proje sahibi inşaat şirketi ile temasa geçirilirsiniz.

Sizi direkt inşaat şirketine yönlendirdiğimiz için satışta aracı veya emlakçı komisyonu ödemezsiniz. Komisyon Yok

Sizi direkt inşaat şirketine yönlendirdiğimiz için satışta aracı veya emlakçı komisyonu ödemezsiniz.

Bilgileriniz sadece bu projeyi yapan inşaat şirketine izniniz dahilinde verilir. Bir başka emlakçı veya inşaat şirketine bilgileriniz kesinlikle verilmez. Bilgileriniz Güvende

Bilgileriniz sadece bu projeyi yapan inşaat şirketine izniniz dahilinde verilir. Bir başka emlakçı veya inşaat şirketine bilgileriniz kesinlikle verilmez..

Mesajınız Gönderildi

İnşaat Projesi Resimleri

İnşaat Projesi Konumu

Şehrini Seç