Dalaman Sarıgerme Sahili

Dalaman Sarıgerme Sahili, Muğla, Dalaman, Plajlar Dalaman Sarıgerme Sahili, Muğla, Dalaman, Plajlar

Adres:Dalaman 12 km/Muğla

Sarıgerme, Muğla ili Ortaca ilçesi sınırları içerisinde bulunan , eşsiz güzellikteki doğası, kumsalı ve geçmişten bu günümüze gelen tarihi önemi itibarıyla Türk misafirleri tarafından yeni keşfedilmiş bir cennettir.
Yılın dokuz ayı güneşli geçen Sarıgerme'de yılın yedi ayı mavi bayraklı denizine girilebiliyor. Tertemiz denizden çıkıp onlarca yıllık çam ağaçlarının altında içkinizi yudumlayabilirsiniz. Sarıgerme en güzel özelliği çok ince , altın sarısı kumsalında herhangi bir beton yapıyla karşılaşmamanızdır. Orman bir anda sizi kucaklar, temiz havası ciğerlerinize dolarken siz yeniden doğmuş gibi hissedersiniz.
Unutulmaz bir tatil için Sarıgerme'nin 5 yıldızlı otellerinde veya diğer konaklama tesislerinde kalabilir, lokal seyahat acentalarıyla bölgeyi keşfedebilirsiniz. Bölgeye ait tatlar ve her damak tadına uygun lezzetli yemekleri ana cadde üzerindeki restorantlarda yiyebilirsiniz.
Sarıgerme içerisinde gezerken kimse sizi rahatsız etmez. Esnafları güleryüzlü ve yardımseverdir. Sarıgerme'de oldukça fazla tekstil ürünleri satan mağazalar, hediyelik eşya mağazaları, çantacılar , ucuz ve kaliteli ürünleri bulabileceğiniz marketler, barlar, disko, derici, terzi, taksi kooparatifleri ve her hafta pazar günü kurulan halk (Turistik) pazarı bulunmaktadır.(kyn:http://www.forumgercek.com/ege/67250-sarigerme-ortaca-mugla.html)

Şehrini Seç