Dalaman Marina Yat Limanı

Dalaman Marina Yat Limanı, Muğla, Dalaman, Sosyal Alanlar Dalaman Marina Yat Limanı, Muğla, Dalaman, Sosyal Alanlar

Adres:Via Turizm Merkez Mah HakkıEgeSk13a48770 Dalaman

Doğuş Grubu marinacılık sektöründe büyümeyi hedefliyor ve hedefine ulaşmak için yeni satınalmalara gidiyor. Grup, bu amaçla geçtiğimiz günlerde Hırvatistan'daki Marina Dalmacija ile Marina Borik'in tamamını satın aldı. Grup yakın zamanda da D-Marin Dalaman’ın da inşaatına başlamayı planlanıyor.

Doğuş Grubu CEO’su Hüsnü Akhan, “Amacımız, D-Marin markası altında uluslararası marinalar zinciri kurarak Doğuş Grubu hizmet kalitesi anlayışını Akdeniz üzerinde daha geniş bir alana yaymak. Hırvatistan hedeflerimiz için çok uygun bir lokasyon. Bu bölgede yeni yatırım fırsatlarını kollamaya devam edeceğiz” dedi.

DOĞUŞ Grubu marinacılığa 2003’te D-Marin Turgutreis ile adım attı. 2009’da Didim’i hizmete sunan 2010’un son çeyreğinde ise Port Göcek’i devralarak D-Marin Göcek adıyla gruba dahil eden Doğuş, şu an proje aşamasında olan D-Marin Dalaman’ın da inşaatına başlamayı planlanıyor.

Yurtdışında ise Hırvatistan’da, 2009’da Nautical Center Prgin (NCP) ile yaptığı ortaklık anlaşmasını takiben Sibenik’te yer alan Mandalina Marina’nın işletmeciliğini üstlendi. Doğuş Grubu’nun, Eylül 2011 itibarıyla yüzde 76 çoğunlukla marinanın ana hissedarı olmasıyla beraber marina, D-Marin Mandalina adı altında hizmetlerine devam etmeye başladı. Grubun yurtdışı marina sayısı 3’e çıktı.(kyn:http://www.denizhaber.com.tr/d-marin-dalaman-insaati-bu-yil-basliyor-haber-41944.htm)

 

.

Muğla Dalaman Sosyal Alanlar

Şehrini Seç