Fethiye Ölüdeniz

Fethiye Ölüdeniz, Muğla, Fethiye, Gezilecek Yerler Fethiye Ölüdeniz, Muğla, Fethiye, Gezilecek Yerler

Fethiye'den Ölüdeniz'e çamlar arasından giden yol 14 km. Yokuşlu inişli yolun sonunda birden müthiş bir mavi çıkıverir karşınıza.

Dünya bu kadar güzelse Cennet kim bilir nasıldırÖlüdeniz, özellikle de Kumburnu muhteşem bir yer. Bu kadar güzel bir denizi ilk defa görmeniz mümkün mavi ve yeşilin tonları o kadar etkileyicidir ki deniz değil de havuzda yüzüyormuşsunuz gibi. Sabah saatlerinde daha sakin olduğu için biz erken saatte gitmeyi tercih edebilirsiniz. Öğleden sonra biraz kalabalık olabilir. Şehir içinden kalkan toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Öncelikle plaja ücret karşılığında giriş yapıyorsunuz. Akabinde eğer hazır değilseniz kabinlerde hazırlanıp denize yönelebilirsiniz. Ve istediğiniz kadar tadını çıkarabilirsiniz. Ölüdeniz de canlanmaya var mısınız? Denizde yüzerken gökyüzünde rengarenk paraşütçüleri izlemek çok keyiflidir.

Babadağ`dan paraşütle Ölüdeniz`e hiç indiniz mi hayatınızda yaşayacağınız en mükemmel deneyim olacağına emin olabilirisiniz.2.000m yüksekliğe araçla çıkıp oradan at kendini boşluğa ve manzaranın tadını çıkar.

Güzel ve aktiviteleri  çok olan bir yerdir içeride su eğlenceleri bulabilirsiniz. Sakin bir denize girmek ve kanoyla keyifli bir gezinti yapmak isterseniz ölüdeniz tarafında yada denizin dalgalarıyla boğuşmak isterseniz de halka açık kısmını tercih edebilirsiniz.

Adres:48300 Ölüdeniz Fethiye/Muğla

Fethiye Ölüdeniz, Muğla, Fethiye, Gezilecek Yerler

Handan D.

SehirAlem İçerik Yöneticisi - Gezgin / ( MUĞLA FETHİYE )

Şehrini Seç