Fethiye Büyük Boncuklu Koyu

Fethiye Büyük Boncuklu Koyu, Muğla, Fethiye, Parklar Fethiye Büyük Boncuklu Koyu, Muğla, Fethiye, Parklar
Nasıl Gidilir
 
Büyük Boncuklu Koyu şehir merkezine çok yakın mesafede bulunuyor.Kendi aracınızla gidebilir veya Belediyenin ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz.Fethiye'de turistik tüm alanlar koruma altında olduğu için girişler ücretli.Büyük Boncuklu Koyu diğer koylara nazaran daha cüzi bir giriş ücretine sahip.
 
Ne Yapılır
 
Dilerseniz işletmenin sunduğu şemsiye,şezlong,loca,yiyecek,içecek vb. faydalarından ek ücretler ödeyerek yararlanabilirsiniz.Kano kiralayabilirsiniz.Duş,lavabo,kabin alanda bulunmakta.Dilerseniz de yine işletmenin size ücretsiz sunduğu yakılmış mangal üzerinde et ürünlerinizi pişirebilirsiniz.Ağaçların  altında bol oksijenin olduğu keyifli bir yemek sizleri bekliyor.Alanda kamp kurabilirsiniz.Giderken plaj sandalyelerinizi ve masanızı yanınıza almanızı tavsiye ediyorum.
 
Denizi
 
Gelelim asıl sizi buraya iten sebebe denize...Pırıl pırıl bir deniz sizleri bekliyor.Denizin dibi taşlık olduğu için deniz ayakkabılarınızı yanınıza almayı unutmayın.Yüzme bilmeyenler için kıyılar ideal ilerledikçe deniz derinleşiyor.Günün sonunda taşlık alanda güneşin batışını izleyebilir birbirinden güzel fotoğrafları objektiflerinize yansıtabilirsiniz...İyi tatiller...
 
Adres:Keçiler Mahallesi, 48300 Fethiye/Muğla
Fethiye Büyük Boncuklu Koyu, Muğla, Fethiye, Parklar

Handan D.

SehirAlem İçerik Yöneticisi - Gezgin / ( MUĞLA FETHİYE )

Şehrini Seç