Fethiye Çalış Plajı

Fethiye Çalış Plajı, Muğla, Fethiye, Plajlar Fethiye Çalış Plajı, Muğla, Fethiye, Plajlar

Çalış semtinde bulunan eğlence merkezleri balık restaurantları ve butik otelleriyle ve de enfes bir gün batımıyla görülmesi gereken bir yer. Rüzgarı biraz ters alsa da diğer artılarıyla bu açığını kapatıyor

Ulaşımı kolay, bir çok turistik yere göre ekonomik ve kaliteli. Deniz'den ücretsiz yararlanma imkanı.

Fethiye limanından 6 tl ödeyerek küçük teknelerle yarım saat de karşı kıyıda bulunan uzun koy şehir içinden kalkan toplu taşıma araçlarıyla da  10 dk mesafede çok güzel...Açık deniz olduğu için rüzgar var...Yanmak için ideal ortam...Rüzgar sörfü yapanları seyretmekte çok zevk verecektir.

Fethiye'de mutlaka uğrayacağınız bir yer olarak şiddetle tavsiye ederiz. Güler yüzlü çalışanlar ve kaliteli yemek ile hizmet mükemmeldir. Gün batimi için daha güzel bir yer olamaz kesinlikle baktıkça hayran kalırsınız.

Öğlen saatlerine kadar deniz daha sakin ve dalgasız. Kıyılarda yuvarlak taşlar var deniz ise kumluk. Bu halini beğenirsiniz sudan çıkınca taşlara bastığınız için ayaklarınıza kum bulaşmaz.

Duş ,kabin vs imkanları cadde boyunca restaurantlar ,cafeler ,giyim ve hediyelik eşya alabileceğiniz dükkanlar mevcut fiyatları uygundur.

Fethiye Çalış Plajı, Muğla, Fethiye, Plajlar

Handan D.

SehirAlem İçerik Yöneticisi - Gezgin / ( MUĞLA FETHİYE )

Şehrini Seç