Fethiye Katrancı Koyu

Fethiye Katrancı Koyu, Muğla, Fethiye, Plajlar Fethiye Katrancı Koyu, Muğla, Fethiye, Plajlar

Adres:Fethiye'ye 16km/Muğla

Katrancı Koyu, Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı oldukça güzel bir koydur. Katrancı Koyu, Fethiye ilçesine 16 kilometre uzaklıktadır. Koy, orman için kamp alanıdır. Burada yer alan kamp alanına çadır veya karavan ile gelerek rahat bir konaklama yapabilirsiniz. Doğayla iç içe, masmavi bir deniz sizleri bekliyor.

Doğası ve denizi ile kendisine hayran bırakan Katrancı Koyu, Fethiye karayoluna 1 kilometre mesefade bulunmaktadır. Karayolunun kenarlarına yapılan balkon şeklindeki cepler sayesinde, bu yoldan geçenler arabalarını kenara park ederek eşsiz manzaranın güzelliğini doya doya seyredebilmektedir.

Katrancı Koyu'nda konaklamalar çadırlarla yapılmaktadır. Aynı zamanda karavanı olanlar için de ideal bir kamp alanıdır. Çoğu kamp alanında olduğu gibi burada da yemek içme işlemleri kampçılar tarafından yapılmaktadır. Özellikle akşam saatlerine doğru deniz kenarına kurulan sofralar, keyifli yemeklere ve sohbetlere ev sahipliği yapmaktadır. Tatilde kendi yemeğini yapmak istemeyenler de unutulmamış elbette. Kamp alanında yer alan restorant, kafe ve bakkal gibi yerlerden ihtiyaçlarınızı temin edebiliyorsunuz. Üstelik fiyatları da oldukça uygun.


Kamp alanında sosyal aktiviteler için, disko ve atari salonları bulunuyor. Kamp diskosu, gece saat 01:00'e kadar açık oluyor. Ayrıca çamaşırhane ve bulaşıkhane gibi yerlerden de yararlanabiliyorsunuz.

Katrancı Koyu Kamp Alanı'ndan Fethiye ilçe merkezine ulaşım oldukça kolay. Kamptan yarım saat arayla kalkan servis sayesinde, ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabiliyorsunuz.(kyn:http://www.tatilana.com/2014/01/fethiye-katranc-koyu.html)
 

.

Fethiye Katrancı Koyu, Muğla, Fethiye, Plajlar

Handan D.

SehirAlem İçerik Yöneticisi - Gezgin / ( MUĞLA FETHİYE )

Şehrini Seç