Revolution Night Club

Revolution Night Club olarak siz değerli misafirlerimize kaliteli ve güvenli bir ortamda hizmet vermek en önemli amacımızdır. 18 Mayıs 2013 yılında hizmete giren Revolution Night Club yaklaşık 800 kişilik kapasiteye sahiptir.

İletişim Bilgileri

Revolution Night Club Şehir MUĞLA

Revolution Night Club İlçe FETHİYE

Revolution Night Club Telefon 0 536 884 38 55

Revolution Night Club Fax Numarası

Revolution Night Club GSM Telefon 0 536 884 38 55

 

Revolution Night Club Eposta Mail Adresi clubrevolution48@gmail.com

Revolution Night Club Adresi Hisarönü, Cumhuriyet Caddesi 483040 Ölüdeniz-Fethiye / Muğla

İşletme Hakkında

...

Revolution Night Club olarak siz değerli misafirlerimize kaliteli ve güvenli bir ortamda hizmet vermek en önemli amacımızdır. 18 Mayıs 2013 yılında hizmete girenRevolution Night Club yaklaşık 800 kişilik kapasiteye sahiptir. Mekanımız havalandırma, ısıtma ve soğutma özelliklerini barındırır.

Revolution Night Club tamamen son teknoloji ses ve ışık sistemi ile donatılmıştır. Loca ve Balkon bulunmaktadır. Yaz sezonunda her gece kış boyunca her haftasonu Cuma ve Cumartesi geceleri hizmete devam etmektedir. Revolution Night Club Bar, Servis, Güvenlik, Kasiyer, Muhasebe ve İdari Personel bölümleriyle yaklaşık olarak 35 kişi ile sizlere hizmet vermektedir.

Türkiye'nin ve Avrupa'nın ünlü bir çok Dj ve Sanatçıları geride bıraktığımız yıllar içindeRevolution Night Club'ta sevenleri ile buluşmuştur ve gelecekte buluşmaya devam edecektir. 18 Mayıs 2013 tarihinden bugüne kadar bize katılıp bizleri onurlandıran tüm misafirlerimize sonsuz teşekkürler.

İşletme Resimleri

İşletme Konumu

İşletme Haber Etkinlik Kampanya

Şehrini Seç