Milas Bodrum Marina

Milas Bodrum  Marina, Muğla, Milas, Sosyal Alanlar Milas Bodrum  Marina, Muğla, Milas, Sosyal Alanlar

Marina sadece yat misafirlerine değil yerli halkın ve gelen ziyaretçilerinde güzel vakit geçirme olanağı sağlayan yerdir. Bodrum sokaklarında gezerken yorulduğunuzda ve acıktığınızda sizi çok sayıda birbirinden şirin ve şık çeşitli yeme -içme mekanları, keyifli zaman geçirebileceğiniz eğlence mekanları, sosyal tesisler ve bir çok markaları bir araya getiren mağazalarla dolu alanlar bodrumun en uğrak yerlerinden biri olmuştur.

Bodrum marina, Akdeniz’in en başarılı on marinasında yer almıştır. Uzun zamandır en uğrak yer olup büyük bir marinadır. Marinanın şehir içindeki konumu dolasıyla diğer yerlere göre ön plandadır. En büyüğünden tutun en küçüğüne kadar her boyutta  lüks  konforlu  büyük ve rahat yatlara ev sahipliği yapabilen marinanın karada 50,deniz kısmında ise 425 tekne kapasitesi bulunmaktadır. Artı  olarak teknelere kaliteli  teknik servis hizmeti ve internet hizmeti sağlar. Misafirlerine fitness salonundan güvenlik hizmetlerine kadar birçok hizmeti sunabilmektedir. Misafirlerinin çoğu Avrupa Birliği ülkelerinden oluşuyor.

Doğan Holding tarafından kurulan Milta Bodrum Marina, kurulmasından  sadece 10 yıl sonra , merkezi İngiltere'de olan British Marine Federation içindeki Yat Limanları Birliği - The Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından 5 Altın Çıpa Ödülü'ne layık görüldü. Marinalar için uluslararası kalite standartlarını belirleyen TYHA 'nın en üst derecesi olan bu ödülün yanında marinanın mavi bayrak ödülü de bulunuyor.

TYHA Değerlendirme Raporuna göre, verilen hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesi, teknik donanım, çevre düzeni ve temizliğe önem, personel kalitesi ve fiyat ölçeği gibi konularda belirlenen tüm kıstaslara sahip olan Milta Bodrum Marina"nın, içinde barındırdığı gönüllü denizde can kurtarma ekibi ile, sezon toplamında misafir ettiği ortalama 3500 tekne trafiğini yönetebilen özel bilgisayar yazılımı, yüksek donanımlı kontrol kulesi ve her yıl 10'un üzerinde yarış düzenleyen yelken kulübü ile TYHA'nın standartlarının bile üzerinde olan bir marinadır Bodrum Marina.

Milas’tan bodrum arasındaki mesafe 50.8 km’dir  ve ortalama 50 dakika içerisinde ister özel aracınızla ister Muğla Büyükşehir Belediyesi araçlarıyla seyahat edebilir çok güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Adres: Neyzen Tevfik Cad. 48400 BODRUM / MUĞLA

Şehrini Seç