Muğla Vakıflar Hamamı

Muğla Vakıflar Hamamı, Muğla, Muğla Merkez, Tarihi Yerler Muğla Vakıflar Hamamı, Muğla, Muğla Merkez, Tarihi Yerler

Yaklaşık 700 yıllık bir tarihi olan Vakıflar Hamamı tarihi ve geleneksel bir Türk hamamıdır. Restore edilmiş ve halen hizmet vermeye devam etmektedir. Hamam keyfi yaşamak için Muğla'da gelmeniz gereken bir mekandır.

Girişte size verilen soyunma odasında ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. Yanınızda getirdiğiniz eşyalarınızı ve kıyafetlerinizi bırakın, peştemalınıza sarılıp  göbek taşının bulunduğu alana geçin. Ortada kocaman göbek taşı sizi bekliyor olacak. Geleneksel Türk Hamamı'nın en çarpıcı özelliği olan bu göbek taşında mutlaka keyif yapmalısınız.

Vakıflar Hamamı'nda ayrıca sauna, halvet, duş ve 13 adet ayrı kurna bulunmaktadır. Ziyaretçilerine sunulan bütün bu seçeneklerden birini yada bir kaçını değerlendirebilirsiniz. İster Halvette sakince banyo yapıp, ister saunada terleyip; isterseniz de göbek taşında keyif yapabilirsiniz.

Vakıflar Hamamı'nda uzman keseciler tarafından kese ve masaj da yaptırabilirsiniz. Muğla'ya gelip de Vakıflar Hamamı'nda keyif yapmadan ve keselenmeden geri dönmemenizi tavsiye ederiz.

 

Adres:General M.Muğlalı Cad. Saatli Kule Yanı No:1 Merkez / Muğla

Tel      : 252 214 20 67

Muğla Vakıflar Hamamı, Muğla, Muğla Merkez, Tarihi Yerler

Gezgin K.

SehirAlem İçerik Yöneticisi - Gezgin / ( MUĞLA MUĞLA MERKEZ )

Şehrini Seç