5

Yeşill Residence, Muğla, Muğla Merkez, Yeni İnşaat Projesi

Yeşill Residence / MUĞLA - MUĞLA MERKEZ

Marmaris Yapı tarafından hayata geçirilen ''YEŞİLL RESIDENCE '' projesi, yaşam kalitesini artıracak düzeyde bir modernlik ve estetikle buluşarak, Muğla'ya artı değer katacak.

İnşaat Projesi Detaylar

Doğa içinde keyifli bir yaşam...
Marmaris Yapı tarafından hayata geçirilen ''YEŞİLL RESIDENCE '' projesi, yaşam kalitesini artıracak düzeyde bir modernlik ve estetikle buluşarak, Muğla'ya artı değer katacak. Artık kendi 'modern çağ masalınızı yaşayabileceğiniz, çocuklarınızla kaliteli zaman geçireceğiniz anlarınız çoğalacak.Doğa ve lüks kavramlarının bir arada olduğu, YEŞİLL RESIDENCE' da yeni bir residence anlayışıyla karşılaşacaksınız.

Seçkin bir yaşamın kapılarını aralayan ''YEŞİLL RESIDENCE '' ,10.546 m2 lik alan üzerinde konumlandırıldı.Şehir karmaşasından uzak ama şehir merkezinde yaşamak isteyenler için iyi bir fırsat sunan projenin arka tarafı çam ormanlarıyla çevrili.

Muğla'nın en özel lokasyonunda yer alan proje, (Yayla yolu üzeri, Çıraklık okulunu geçince, Zeytinlik yanı) aynı zamanda alışveriş merkezlerine yakın konumuyla avantaj sağlıyor. Hayatınızı Güzelleştirecek Bir Proje

Yeşill Residence' da tüm detaylar sizin için düşünüldü.Geniş sosyal alanlara sahip projede, gerçek yüzme zevkini yaşayabileceğiniz yarı olimpik yüzme havuzu,fitness ve sauna,çocuk oyun parkı,yürüyüş yolları, spor alanları ve kafesi ile size keyifli yaşam imkanları sunarken; kapalı otopark , 7/24 kameralı güvenlik sistemleri ile donatılan site, siz ve ailenizi güvende hissetmenizi sağlayacak.

Siz ve çocuklarınız için özenle tasarlanan projenin sosyal alanları sayesinde çocuklarınızla kaliteli zaman geçirebilecek,onlar da yeşil alanları ve oyun parkında güven ve mutlulukla zaman geçirebilecekler.

Hayallerinizden ilham alarak tasarladık Yeşill Residence,iki etap olarak projelendirildi,altı blok ve dört kattan oluşan ilk etabımızda yer alan binalar A Blok 24 daire, B Blok 16 daire ,C blok 24 daire,D Blok 16 daire,E Blok 16 daire ve F Blok 16 daire olarak tasarlandı.Modern kavramına yeni bir bakış açısıyla yaklaşarak, yenilikçi çizgiler ve kullanışlı bölümler yaratıldı. aydınlık,arzu ettiğiniz kadar geniş ve farklı ihtiyaçlara göre hazırlanan 2+1,3+1,4+1 şeklinde olan dairelerin metrekareleri 84 m2 ile 194 m2 arasında değişmektedir.

Teknik Özellikler Kaliteden ödün verilmeyen YEŞİLL RESIDENCE projesinde,son inşaat teknolojilerinden faydalanılarak, depreme dayanıklı, güçlü karkas yapı konvensiyonel kalıp sistemleri kullanıldı. Marmaris Yapı'nın tüm projelerinde standart olarak kullanılan iç ve dış yapı malzemeleri ve ekipmanları üst segmentte yer alan markalardan oluşmaktadır.

''Yeşill Residence'' mutluluğun kapısını sizin için aralıyor;
Şimdi dilerseniz satış ofisimize gelin,yaşayacağınız masalı size yerinde anlatalım.

Yeşill Residence Projesi ile ilgileniyorsanız, inşaat şirketi ile görüşmek ve indirim hakkı kazanmak için formu doldurun.

Sizden kesinlikle danışmanlık bedeli istenmez. Sehrinizin yöneticisi tarafından indirim hakkınız oluşturulur ve aracı olmadan direk inşaat şirketi ile temasa geçirilirsiniz. Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Sehrinizin yöneticisi tarafından indirim hakkınız oluşturulur ve aracı, emlakçı, komisyoncu olmadan direkt proje sahibi inşaat şirketi ile temasa geçirilirsiniz.

Sizi direkt inşaat şirketine yönlendirdiğimiz için satışta aracı veya emlakçı komisyonu ödemezsiniz. Komisyon Yok

Sizi direkt inşaat şirketine yönlendirdiğimiz için satışta aracı veya emlakçı komisyonu ödemezsiniz.

Bilgileriniz sadece bu projeyi yapan inşaat şirketine izniniz dahilinde verilir. Bir başka emlakçı veya inşaat şirketine bilgileriniz kesinlikle verilmez. Bilgileriniz Güvende

Bilgileriniz sadece bu projeyi yapan inşaat şirketine izniniz dahilinde verilir. Bir başka emlakçı veya inşaat şirketine bilgileriniz kesinlikle verilmez..

Mesajınız Gönderildi

İnşaat Projesi Resimleri

İnşaat Projesi Konumu

Şehrini Seç