Ortaca Dalyan Klasik Arabalar

Ortaca Dalyan Klasik Arabalar, Muğla, Ortaca, Gezilecek Yerler Ortaca Dalyan Klasik Arabalar, Muğla, Ortaca, Gezilecek Yerler

Adres:Ortaca/Muğla

Fethiye’ye gittiğimizde yoldan geçerken daha öncede hep duyduğum, bir kez göz ucu ile otobüsten gördüğüm Ortaca ilçesindeki eski İstanbul’lu klasik otomobil hastası Mahmut Çiriş‘in galerisini ziyaret ettim. Eskiden İstanbul’da olan galeri aşağıda da alıntı yaptığım hikayede anlatıldığı üzere Fethiye’ye taşınmış. Bunun da amacı Mahmut bey’in İstanbul’dan ayrılmak istemesi.

Sizlere aşağıda kendi çektiğim fotoğrafları sunuyorum. Hikayesini de fotoğrafların en altında kalan kısımda okuyabilirsiniz. Kendiniz gitmek isterseniz. Fethiye’ye giderken Ortanca ilçesine girer girmez hemen sağ taraftaki koruluğun içinde yatan 10′larca Amerikan arabasını farketmemeniz mümkün değil… Arabaları seçiyorsunuz anlaşıp , pazarlık edip klasik ve toplanmış haline ulaşabiliyorsunuz. Benim en beğendiğim motorlu bisiklet ile Peugeot 304 Cabrio idi. Galeriyi gezmek kişi başı 2.5 TL. Fotoğraflar ve bu eski tarihe dokunmak için kesin değer…(kyn:http://geziyorum.net/dalyan-klasik-arabalar/).

Şehrini Seç