Kutsi’den hayranlarına müjdeli haber
, , , MAGAZIN,

Kutsi’den hayranlarına müjdeli haber

Ünlü sanatçı Kutsi , sevenlerine yeni albüm müjdesi verdi . Kalbimdeki Deniz dizisinde başrol oynayan Kutsi , Müzik olmasa , oyunculuk olmazdı dedi .
Ünlü sanatçı Kutsi , tarihi eşi Sinem Bayraktutar Bodrum’a yerleştikten sonra sık ilçeye gelerek kızları Ceylin Ada ve Lila’yı ziyaret etmeye başladı . Dizi yoğunluğundan fırsat buldukça Bodrum’a gelerek kızlarıyla vakit geçiren Kutsi , Bodrum’un en ünlü mekanlarından biri olan Güler Steak House’da objektiflere takıldı . Ünlü restoranda Malatya’nın yöresel yemeklerinden olan Bumbar dolması yiyen Kutsi , Malatya yemeklerini özlediğini anlatım etti .
Bodrum’da memleketi olan Malatya yöresi yemeklerini tatma imkanı bulduğunu kaydeden Kutsi , Bodrum’a kızlarımı görmeye geldim . Bir restoran var dediler Malatyalı bende geldim ve kendi memleketimin yemeklerini yedim burada . Hoş sohbetleri yetti bana . Malatya’nın yemeği olan Bumba dolması yedim . Rahmetlik babaannem yapardı . Çok severim Malatya yemeklerini çokta özlemiştim . Geldim yöresel yemeklerimizden tattım . Bodrum’da Malatya yemekleri yemekte varmış çok sevindim” diye konuştu .
Kalbimdeki Deniz dizisinde başrol oynayan Kutsi , dizinin çok güzel gittiğini belirtti . Kutsi , şunları söyledi “Çok şükür her şey yolunda . 23’üncü bölümü çekiyoruz . Her dizi setinde olduğu gibi zorluklarımız var Allah herkese kolaylık versin . Çok şükür seyircinin beğenisini kazandık . Buda bizim için çok önemliydi . Bizim için çok önemli bir proje . Çok güzel gidiyor”
Müzik aşığı olduğunu sözlerine ekleyen Kutsi , “Müziğim olmasa , oyunculuk olmazdı . Oyunculuk bana ‘doktorlar’ dizisiyle gelen bir kıyafetti . Elimden geldiğince oyunculuk yapmaya çalışıyorum ama müzik aşığı bir adamım . Müzik her zaman hayatımda olacaktır . Şu anda oyunculuk daha ağır basıyor . Şunda da güzelde gidiyor . Oda samimi bir iş çektiğimiz için güzel gidiyor” şeklinde konuştu .

Yeni albüm yolda
Kısa bir süre sonra yeni albümünün çıkacağını ifade eden Kutsi , sözlerini şöyle tamamladı: “Bunun yanı sıra Polat Yağcı ile 15 yıldır beraber çalışıyoruz . Şu anda bir albüm projemiz bitti . İnşallah fırsat bulduğumuzda dizi boşluğunda o albümü de müzik severlerle buluşturmayı planlıyoruz . Altan Çetin ile çok güzel hızlı bir hızlı bir parça çalıştık . Zaten albümün 17 şarkısını bitirmiştim . Herhâlde 1 hafta içerisinde toparlarız tamamlarız parçayı”dedi
24.03.2017 13:48:31

Şehrini Seç