Turgutlu hizmetlerine yerinde inceleme
, , , YEREL,

Turgutlu hizmetlerine yerinde inceleme

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı ekipleri , Turgutlu ilçesinde mahalle muhtarları ile bir araya geldi .
Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesinin muhtar temasları Turgutlu ilçesi ile devam etti . Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı Mahalle Hizmetleri Şube Müdürü Nuray Çevirmeci , Turgutlu’da 6 ayrımlı mahalleyi ziyaret etti . Karaköy Mahalle Muhtarı İlhan Sülün , Kabaçınar Mahalle Muhtarı Üzeyir Ergül , Hacıisalar Mahalle Muhtarı Ali Acar , Akçapınar Mahalle Muhtarı Hamza Çalık , Çıkrıkçı Mahalle Muhtarı Ömer Eryılmaz ve Irlamaz Mahalle Muhtarı ile bir araya gelen Çevirmeci , muhtarlardan devam eden çalışmalar hakkında bilgiler aldı . Mahallelerinde gerekseme duydukları hizmetlerin Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü kanalıyla hayata geçirildiğini belirten mahalle muhtarları ve bölge sakinleri Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti .
Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan , Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 2017 yılında Turgutlu’ya mühim hizmetler kazandıracağının altını çizdi . Arslan , Turgutlu Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzu , Kavşak Projesi , Irlamaz Vadisi Rekreasyon Alanı , Ovacık Yaylası Doğal Kamp Alanı gibi projelerin Turgutlu’ya kazandırılacağını söyledi . Bu projelerin yanı sıra MASKİ ekiplerinin altyapı çalışmaları , Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin de üstyapı projelerini sürdürdüğünü belirten Arslan , Turgutlu’nun yıllardır beklediği hizmetlere kavuşacağını dile getirdi .
30.03.2017 13:33:25

Şehrini Seç