AFJET Afyonspor hedefine yaklaşıyor

AFJET Afyonspor Klüp Başkanı Salih Sel , hafta sonu oynanan ve 1-0’lık galibiyetle tamamlanan Darıca Gençlerbirliği müsabakasını değerlendirerek , “En yakın takipçimiz ile aramızdaki puan farkını 7’ye çıkardık , aldığımız bu sonuçla lig sonunda ipi göğüsleyerek 2 . Lig’e çıkma hedefine daha fazla yaklaştık” dedi .
Spor Toto 3 . Lig 3 . Grup2’ta oynayan AFJET Afyonspor hafta sonu aldığı galibiyet ile gruptaki puanını 50’ye çıkardı . AFJET Afyonspor dün oynadığı lig 2 . Darıca Gençlerbirliği karşılaşmasından da son dakikada gelen gol ile 1-0 galip ayrılınca en yakın takipçisi ile arasında 4 olan puan farkını 7’ye çıkardı . Ligdeki durumları ile alakadar değerlendirmelerde bulunan Başkan Sel , dün oynadıkları müsabakanın 2 takım içinde çok mühim olduğunu hatırlatarak , gülün tarafın ise kendileri olduğunu belirtti . Ligin en iyi futbol oynayan takımlarından birisi olan Darıca Gençlerbirliği ile yaptıkları müsabakada futbolcuların çok iyi bir maç çıkardığını dile getiren Başkan Sel , “Darıca’ya ligde başarılar diliyorum , gerçekten hoş oynuyorlar . Bizim ise daha önümüzde 12 maç mevcut ve bu müsabakalardan da başarılı sonuçlar alarak lig bitiminde ipi göğüsleyerek 2 . Lig’e yükselmek istiyoruz . Hafta sonu aldığımız bu netice ile hedefimizi güvenli adımlarla ilerliyoruz . Ayrıca dün oynadığımı karşılaşmada taraftarlarımız bizleri yalnız bırakmadı , bunun yanında statta sövgü yoktu , bunun için de ayrıca hepsine teşekkür ediyorum . Bunun yanında desteklerini bizden esirgemeyen protokol üyelerimize de teşekkür ederim” şeklinde konuştu .

“Teknik heyetin kararlarına saygılıyız”
Öte yandan , dünkü maçta 17 . dakikada yapılan oyuncu değişikliği eleştirilerine de açıklık getiren Başkan Sel , idare ile birlikte herkesin ve herkesimin teknik heyetine aldığı kararlarla saygılı olması gerektiğini anlatım etti . Başkan Sel , “Teknik kurul isterse 10 . dakikada oyuncu değiştirir , bu katiyen onların bileceği iştir . Biz idare olarak onları bu tür kararlarına karışmayız ve hürmet duyarız . Oyun anında ne gerekiyorsa teknik kurul onu yapmıştır . 37 . dakikada oyuncu değiştirilmesi gerekiyorsa onu yapmışlardır . Teknik ekibin verdiği karara katiyen hürmet duyuyoruz” dedi .
13.02.2017 16:42:42

Şehrini Seç